Svatby

SVATEBNÍ CUKROVÍ

Plánujete svatbu a řešíte svatební dort, zákusky a ostatní svatební cukroví? Obraťte se na nás.

Na míru připravíme svatební dort požadovaného tvaru, velikosti i chuti. V případě, že si nejste jisti, vám dort navrhneme, aby ladil se stylem vaší svatby. Zajistíme kompletní sortiment, který by u svatební hostiny neměl chybět - svatební dort, svatební výslužku, zákusky, cukroví na stůl, svatební koláčky, ...)

Stačí nám zavolat nebo se u nás zastavit a zadat požadavek. My na základě vašeho požadavku sestavíme návrh a pozveme si vás na ochutnávku. V případě, že s ochutnávkou budete spokojeni, stačí nám 14 dní, abychom na základě vaší objednávky vše připravili.

Svatební dorty vyrábíme na míru

Stačí si domluvit schůzku s cukrářkou, která s vámi probere vaše představy. Vyberete tvar, velikost, korpus, náplň i dekoraci. Na základě vašich představ dort vyrobíme a po domluvě také přivezeme na místo konání svatební hostiny. Jestliže se vaše svatba bude konat na Váňově statku, tak svatební dort dopravíme zdarma.

Svatební výslužky

Krabička 250g125,-
Krabička 300g150,-
Krabička 400g200,-
Krabička 500g250,-
Krabička 650g325,-
Krabička 1kg500,-
Drobné cukroví 1kg500,-
Na základě vašich představ dort vyrobíme a po domluvě také přivezeme na místo konání svatební hostiny.
Rodinná tradice a řemeslo v cukrářství na Vysočině
Cukrářství Vyskytná s.r.o.
Naše cukrářství se nachází v severní části obce Vyskytná okresu Pelhřimov. Nabízíme zákusky, dorty a cukroví vyráběné z těch nejlepších ingrediencí ve 100% kvalitě pro všechny příležitosti.
© 2020 Cukrářství Vyskytná s.r.o. | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
cross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram